projecten

(College) De Kleine Prins

Hilversum

status
gerealiseerd

opdrachtgever
Stichting De Kleine Prins

projectteam
Daan ter Avest
Jerry Wagensveld
Dianta Wilmsen
Peter van Wensveen
Raymond van Kampen

in samenwerking met
Lies Willers
Boele van Eesteren
Homij / Aveco de Bondt

kennis+kunde
CoCreatie
LEAN
BIM
IAI+methode

Bijlage
Mytylschool De Trappenberg - Artikel Bouwen aan de Zorg

In CoCreatie met de gebruikers en leerlingen is een ontwerp voor deze Mytylschool gemaakt waar locatie en het buitengevoel centraal staan.

Er is gekozen voor gevelopeningen van vloer tot plafond met veel mogelijkheden om naar buiten te gaan. Daarnaast is de maatschappij het gebouw ingehaald doormiddel van semi-openbare ruimtes in de school.

Deze ruimtes bestaan uit o.a. een winkel en een horeca-gedeelte met een kooklokaal. Ook zijn er binnen het gebouw stagemogelijkheden in deze ruimten. Zodat de leerlingen relevante ervaring kunnen opdoen in een vertrouwde omgeving.
Via BIM en onze IAI+methode is er een duidelijke uitwisseling van het ontwerp en is er een zorgvuldig interieur ontwerp gemaakt. Het BIM model is tevens de basis voor het onderhoudsmodel.

(College) De Kleine Prins Hilversum is een school voor speciaal onderwijs (SO), voortgezet speciaal onderwijs (VSO) en Diploma gericht onderwijs (DGO) voor kinderen en jongeren met een lichamelijke of meervoudige beperking.